Primary Navigation

Najpopularniejsze metody dezynsekcji – klasyczna versus żelowa

Oferowana przez nas dezynfekcja karaczanów, likwidacja karaluchów, jest nie tylko nadzwyczaj efektywna, jakkolwiek również dzięki latom doświadczenia nadzwyczaj bezpieczna. Stosowane przez nas środki, do dezynsekcji są wykorzystywane w taki sposób, żeby nie zagrozić żadnemu żyjącemu stworzeniu w domu, przed nieproszonymi insektami i owadami.

Wynajmując nas w zapewniasz sobie, że praca zostanie wykonana nie tylko gruntownie, jakkolwiek w głównej mierze bezpiecznie. Dezynsekcja metodą zamgławiania – ze względu na to, jak co poniektóre insekty są małe, niesłychanie ciężko jest je złapać.

Właśnie dlatego w tej metodzie stosuje się mgłę, która to naturalnie dzięki własnej przenikalności, bez trudności dostaje się nawet w najtrudniej dostępne miejsca. W ten sposób wszelkie prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary oraz inne nie będą stanowić dla nas kłopotu – polecamy dezynsekcja. Kiedy robaki wchodzą w styczność z mgłą, to nadzwyczaj ekspresowo oraz zatruwają, co prowadzi do ich zgonów.

Stosując tę metodę, powinniśmy jednak pamiętać, aby przed rozpyleniem mgły wszystko dokumentnie przygotować, albowiem stosowanie mgły na insekty może posiadać zły wpływ na produkty spożywcze. Stosowanie tego typu metody, może być bardzo dochodowe oraz konkretne w przeróżnych miejscach jak, chociażby: dezynsekcja prusaków, dezynsekcja karaluchów, dezynsekcja mrówek, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja rybików domowych, dezynsekcja obrzeżków gołębich.

Dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu – dzięki dzisiejszym osiągnięciom nauk, możemy bez problemu stworzyć gaz, jaki zezwoli nam łatwo zabić nasze niechciane insekty. Rozpylając gaz w pomieszczeniu, pozostawiamy je zamknięte na 12 – 48h, by po pewnym czasie zdołać zapomnieć o problemie. Insekty zatruwają się gazem, a my nie mamy już kłopotów. Tego rodzaju metoda może okazać się poprawnym rozwiązaniem w przypadkach takich jak: dezynsekcja os, dezynsekcja szerszeni, dezynsekcja pcheł, dezynsekcja wszy, dezynsekcja much, dezynsekcja komarów.