Primary Navigation

Najważniejsze wiadomości na temat rolet plisowanych sprzedawanych w punkcie sprzedaży rolety.eu

Dom

Plisy na okna ze sklepu rolety.eu to wybór zalecany do pomieszczeń nowoczesnych. Tkanina w nich składa się w specyficzną harmonijkę, wobec czego można je odsłaniać od góry, jak i od dołu. Odsłaniając plisę od góry można wprowadzić do wnętrza naturalne światło oraz uzyskuje się sporo prywatności, przysłaniając część od dołu. Od jakiegoś czasu roleta plisowana są popularne w Polsce, bo coraz więcej osób docenia ich cechy a także to, jak wyglądają. Funkcjonalność wyższa aniżeli w tradycyjnych roletach oraz ciekawy styl to atuty zachęcające do kupna.

Udostępnione produkty z tej podkategorii mogą być zaprojektowane na wymiar, a więc zaprezentują się dokładnie w ten sposób, jak zależy na tym kupującemu i stuprocentowo będą przystosowane do jego pomieszczeń w domu. Klienci szczególną uwagę zwracają na serię plisy basic premium, bo ma spory wybór barw. Tkanina plisy basic premium nie ma żadnych wzorów, co ma wpływ na jej uniwersalne zastosowanie, kiedy chodzi o dopasowanie do konkretnego pomieszczenia. Do wszystkich kolorów tkanin zamawiający może dostosować kolor aluminiowego profilu, żeby plisa stworzyła w oknie harmonijną kompozycję.

Każda z kolekcji jest szczegółowo scharakteryzowana, dlatego klienci nie mają problemu z tym, co finalnie wybrać. Dla wymagających klientów polecane są plisy okienne exclusive, wykonane z wysokiej jakości tkanin. Z kolei, dla miłośników proekologicznych rozwiązań polecane są plisy bambusowe. Świetnie zestawiają się one z drewnianymi dodatkami wystroju wnętrz i wprowadzą do pomieszczeń przytulną atmosferę. Dla osób, którym zależy na oryginalności rekomendowana jest kolekcja plis z nadrukiem.

Konsumenci wyjątkowo ceniący praktyczność zdecydują się na plisy przyciemniające lub rolety plisowane o właściwościach termoizolacyjnych. Poza osłoną wnętrza przed promieniami słonecznymi można zdecydować się na zamówienie produktów dostosowanych aranżacyjnie do konkretnych wnętrz.