Primary Navigation

Oferta przedsiębiorstwa BIOS dla przedsiębiorców

Przynosząca dobre rezultaty dezynsekcja realizowana w BIOS polega na tym, że usunięte są owady latające oraz biegające. Ich obecność w pomieszczeniach może być związana z ryzykiem rozpowszechniania schorzeń pośród ludzi oraz zwierząt. Może również pojawić się groźba zakażenia jedzenia. I to właśnie wówczas dezynsekcja jest wskazana. Na przykład, w branży spożywczej czynność ta jest uregulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS wykorzystuje techniki, dopasowując je indywidualnie do konkretnych okoliczności. Techniki mechaniczne to pułapki wyłapujące owady. Techniki fizyczne to ozonowanie i metody z wykorzystaniem pary.

Stosowane są też techniki chemiczne, a więc preparaty owadobójcze. Metody biologiczne stosowane są do innych owadów, komplikujących życie oraz pracę lub niebezpiecznych dla kondycji zdrowotnej. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz omacnice. Po wykonanej procedurze zleceniodawca dostaje gwarancję, potwierdzoną certyfikatem. Często realizowana jest dezynsekcja pluskiew, przy wykorzystaniu specjalistycznego osprzętu, co przynosi pewność, że usługa zostanie zrobiona wzorowo.

Na dezynsekcję wykonaną przez firmę BIOS zdecydowane są: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Pozostałe dostępne usługi to dezynfekcja, jakie również zrealizowane są na bardzo dobrym poziomie. Każda dezynsekcja jest zrealizowana w zgodzie z zapisami prawa i na podstawie ustaleń, jakie zostają podane zleceniodawcom wcześniej. Zleceniodawcy dokładnie wiedzą, kiedy będą mogli wrócić do domu albo do pracy w biurze i nie martwią się, że w grafiku coś ulegnie zmianie.