Primary Navigation

Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych

Nowatorskie podejście do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w wyborze elementów umeblowania oraz całego wyposażenia.

W wypadku mniejszych powierzchni specjaliści zabiegają o to, by zachowana była przestronność. Natomiast kiedy pomieszczenia są większe, zabiega się o zachowanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia i kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można oczekiwać wszystko przebiegnie sprawnie. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Kiedy zaś klient chce uzyskać projekt niebanalny, to eksperci nie obawiają się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, żeby nabrać o tym przekonania. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają także eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i reguł designu sprawia, że cały zespół realizuje swoje obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w obrębie wykonania elementów umeblowania na wymiar. To spełnia wymagania klientów. Meble są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko zrobione jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi uzgodnieniami. Zrobione mogą zostać: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura oraz różne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na transport i zamontowanie zamawianych elementów umeblowania. To sprawia, że są zadowoleni ze świadczeń.