Primary Navigation

Urlop w Mechelinkach jako propozycja doskonałego odpoczynku nad Morzem Bałtyckim

Urlop w Mechelinkach to propozycja udanego odpoczynku nad polskim morzem. Pobyt w urokliwej atmosferze jest zapewniony, jeżeli zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni i Redy. Niewielki kurort blisko wielkich miast to najlepszy kompromis dla wielu urlopowiczów.

W pięknej miejscowości można na plaży zobaczyć wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Warto także odwiedzać Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miasteczku można znaleźć wiele lokali gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, tuż przy morzu. Odległość do plaży z przepięknym molo to jedynie 4 minuty. W miejscowości takiej można zobaczyć Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Opłaca się też zobaczyć punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można zarezerwować nie tylko w trakcie sezonu, lecz przez cały rok. Można więc tutaj spędzić Boże Narodzenie, Sylwestra, ferie lub najzwyczajniej cieszyć się jodem o dowolnej porze roku. Ekskluzywny apartament będzie nadawać się równocześnie na krótkie, jak i dłuższe pobyty, ponieważ jest kompleksowo urządzony. Na witrynie www umieszczony jest dokładny opis dostępnych atrakcji w Trójmieście i propozycje spędzania wolnych chwil.

Więcej informacji udzielą właściciele mieszkania. Dane do kontaktu to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez turystów. Miejsce to polecane jest dla większej liczby osób, z uwagi na to, że może w tym miejscu mieszkać nawet 6 osób. To  świetna opcja dla osób, które nie lubią spędzić urlopu w dużych kurortach. Dobrze będzie się tym zasugerować, gdy ma się dokładnie takie oczekiwania.