Primary Navigation

Walory akumulatorów żelowych HAZE

Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie www akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży który należy do oficjalnego importera HAZE w Polsce, a więc do firmy COMSYSTEM. Wyroby od czołowego dostawcy na świecie spełniają oczekiwania wszystkich użytkowników. Klienci, którzy dokonują tutaj zakupów mają świadomość, że mają do wyboru produkty najwyższej klasy. Każdy Akumulator litowo-jonowy jest przed oddaniem do użytku dokładnie sprawdzony. Są one nowe a także spełniają wszystkie zasady użytkowania.

Przyznawana jest na nie dwunasto miesięczna albo 24 miesięczna gwarancja. Produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak CE i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 a także BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Rozmiary akumulatorów zaliczają się do standardowych i dlatego idealnie dopasują się w poprzednie miejsce. Można również liczyć na złożenie zamówienia indywidualnego, kiedy szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego albo do skutera.

Bezobsługowe akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do energii odnawialnej, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też zwrócić uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie cechy oraz zalety z serii Electric Vehicle. Ta seria dedykowana jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach oraz na innym sprzęcie pływającym. Wszystkie akumulatory z oferty zaliczają się do niezawodnych.

Ich elektrolit ma postać żelu. Sprzedaż w sklepie jest zarówno detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać korzystnych promocji. Z tego powodu wszystkie osoby, które interesują się kupnem muszą złożyć pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych rekomendowane są przede wszystkim do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, a także do pojazdów platformowych.