Primary Navigation

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskiwanie jak najlepszych rezultatów. Wszystkie tynki akrylowe można bez kłopotu nałożyć. Tynk powstały na bazie nowoczesnych technik będzie nadawać się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz wielu innych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od ułożenia podłoża. W dodatku ten typ tynku bardzo dobrze sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Podany wyrób to integralny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie internetowej.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą być zrealizowane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje gwarancję, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem danej firmy można to uzyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Klienci interesujący jego kupnem mogą obeznać się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W wypadku dodatkowych pytań można skontaktować się z obsługą klienta. Ze względu na prędkość oraz łatwość aplikacji, tynk akrylowy wykorzystuje się bardzo często. Opłaca się wybrać taki konkretny wyrób, żeby mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku zostanie umieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może zostać nakładany w każdych okolicznościach.